Dlaczego nasze produkty to rozwiązanie, które wybrało już setki klientów?

Wysoka funkcjonalność
Estetyczne rozwiązanie aranżacyjne
Trwałe materiały
Nowoczesne wzory i kształty
Pomocna obsługa
Najlepsze parametry techniczne

Jako producent posiadamy bardzo szeroką ofertę katalogową odpływów łazienkowych. Realizujemy również zlecenia nietypowe i indywidualne projekty pod realizacje takie jak:

01

Odwodnienia tarasów i balkonów

Zapewnimy sprawne odprowadzenie wody deszczowej z konstrukcji tarasu - jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować odpływ dowolnej długości.

02

Odwodnienia basenów

Ich konstrukcja gwarantuje odpowiednią przepustowość wody. Wymiary, kolor i projekt maskownicy możemy konfigurować według potrzeb klienta.

03

Odwodnienia jacuzzi

W przypadku jacuzzi odpływ może się różnić pod kątem technicznym. Często w tego typu projektach wykorzystujemy suchy syfon dla płynniejszego działania systemu.

04

Odwodnienia stref SPA

Istnieje wiele możliwości modyfikacji odpływów stref SPA - od dopasowania rozmiaru, po wybór dowolnego koloru czy laserowych wycięć ozdobnych w maskownicy.

05

Odwodnienia dużych stref prysznicowych

Projektujemy odpływy w każdym rozmiarze dla ciągu pryszniców, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

06

Odwodnienia w hotelach

Proponujemy odpływy “szyte na miarę”, które idealnie wkomponują się w wystrój łazienek hotelowych w każdym stylu, zmieniając je w luksusową strefę relaksu.

Nasze linie produktów katalogowych:

Super Slim

To nowoczesne, prawdopodobnie najniższe na rynku odpływy liniowe. Doskonale sprawdzą się w łazienkach z ograniczoną głębokością zabudowy w posadzce. Połączenie minimalistycznego designu i funkcjonalności sprawia, że są to produkty pierwszorzędne, będące naszym bestsellerem.

odpływ

Wall Slim

Seria Wall Slim to cienka wersja odpływów ściennych. Charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym designem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wysokiej jakości mankiet uszczelniający oraz korytko odprowadzające wodę pokryte masą bitumiczno-kauczukową, zapobiegają przedostawaniu się wilgoci w posadzkę. Obok odpływu Super Slim to najczęściej wybierane przez klientów odwodnienie z naszej oferty.

Premium

Estetyczne odpływy z serii Premium wykonane są ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się dużą przepustowością przepływu wody. W ofercie znajdziecie rozmaite wzory - od pasków po kwiaty, kropki czy gładkie.

odpływ
odpływ

Perfekt Stick

Seria odpływów Perfect to uosobienie precyzji wykonania, wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnego designu. Ta gama produktów posiada zintegrowany, stalowy syfon oraz bardzo wąskie maskownic w formie stalowego pręcika.

Basic

Nowoczesne systemy sanitarne Basic wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz rozmaitymi wzorami. Jakość materiału w połączeniu z przemyślanymi, estetycznymi projektami to kompozycja idealna.

odpływ
odpływ

Point Line

Stylowe odpływy punktowe z serii Point Line to gwarancja dobrej przepustowości przepływu wody, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i funkcjonalnym patentom. W ofercie mamy liczne wzory - kropki, paski czy kwiaty.

odpływ

Odwodnienia według indywidualnego pomysłu lub projektu klienta

Projektujemy i wykonujemy odpływy, które pokryją się z konkretną wizją i potrzebą klienta. Możemy dokonać szeregu modyfikacji - dostosować długość, dobrać odpowiedni rodzaj syfonu, pomalować proszkowo na wybrany kolor farbą dla architektury i designu czy też wyciąć laserowo dowolne kształty w maskownicy. Potrzebujesz projektu na specjalne zamówienie?