Słuchamy potrzeb klientów i architektów wnętrz

Projektowaniem i produkcją eleganckich, funkcjonalnych odpływów łazienkowych zajmujemy się już od 10 lat.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i fachowej, specjalistycznej wiedzy wiemy, jak ważna jest nie tylko estetyka elementów sanitarnych łazienki, ale też bezpieczeństwo użytkowników.
Zadowolenie i owocne, długofalowe współprace są dla nas najważniejsze i codziennie wskazują kierunek naszej działalności.

7

Nagród
i wyróżnień

10

Lat
na rynku

10000

Pokoi hotelowych
z naszymi odpływami

100000

Sprzedanych
odpływów

Warianty kolorystyczne, które podkreślą charakter łazienki

Nasze odpływy łazienkowe występują w 4 odsłonach - stalowej, czarnej, złotej odsłonie oraz malowanej proszkowo na dowolny kolor. Wciąż poszerzamy naszą ofertę i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Zobacz, jak prezentują się różne wersje odwodnień CED’OR.

odpływ liniowy
odpływ liniowy
odpływ liniowy
odpływ liniowy
odpływ liniowy

Dlaczego my?

Odpowiedź jest prosta - piękne projekty, wysoka jakość, stylowy design i wytrzymałość materiałów.

Poznaj nasze kompetencje

Cały czas się rozwijamy i zdobywamy nowe umiejętności. Każdy z naszych produktów jest unikatowy, stworzony ze smakiem, a jednocześnie spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Polski design
100%
Sprawdzona jakość
100%
Własny patent SLIM
100%

Nasze produkty co roku są nagradzane w prestiżowych konkursach branżowych, takich jak ŁAZIENKA WYBÓR ROKU. Świadczy to ciągłym rozwoju naszej firmy i doskonaleniu rozwiązań.

Nasze odwodnienia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. W swoim dorobku mamy wiele patentów, a jeszcze wiele w planach!

Wiemy, że gusta i upodobania na przestrzeni lat się zmieniają, dlatego my dostosowujemy się do zmian - cały czas się rozwijamy i wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poznaj oferowane przez nas linie produktów, dzięki którym Twoja strefa natrysku zyska niepowtarzalny i bardzo stylowy wygląd.